Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek bawił się na torach w śmierć i życie. Pociąg zabił psa (wideo)

Utworzony przez maciek, 12 stycznia 2011 r. o 10:13
Gość napisał:
Wy wszyscy na wschód od Wisły, to wielka wiocha moherowa! Dlatego też takie zboczenia jak hołd dla ojca rydzyna lub gulasz z psa, jest akceptowany powszechnie.
jeśli buraku przeczytasz posty pod tym artykułem to zrozumiesz, że takie rzeczy nie są powszechnie akceptowane. Odezwał się wielki pan za Wisły. poza tym Toruń jest po zachodnie stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wy wszyscy na wschód od Wisły, to wielka wiocha moherowa! Dlatego też takie zboczenia jak hołd dla ojca rydzyna lub gulasz z psa, jest akceptowany powszechnie.
Tak jesteś najlepszy: młody, wykształcony, żywiony odpadkami w McDonaldzie, postępowo dający tyłka pederastom - europejs pełną gębą. My dzikusy heteroseksualne wolimy czysty gulasz z psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak długo będziecie polemizować z idiotą! przecież to naje***y prochami czereśniak gdzieś z jakiejś pipidówy z pod Białej Podlaskiej - Polski "D" ! Nie pasujecie do niego, zostawcie szczeniaka w spokoju.
Brakuje ci poczucia smaku i taktu, nie rozumiesz sarkazmu, ironii i nihilizmu, albo jesteś tak leniwy, że nie chciało Ci się przeczytać moich wypowiedzi. Lepiej nie marnuj czasu na myślenie idź kopać rowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
Brakuje ci poczucia smaku i taktu, nie rozumiesz sarkazmu, ironii i nihilizmu, albo jesteś tak leniwy, że nie chciało Ci się przeczytać moich wypowiedzi. Lepiej nie marnuj czasu na myślenie idź kopać rowy
Tego mu brakuje, ale ma za to poczucie wyższości jak każdy głupiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
Brakuje ci poczucia smaku i taktu, nie rozumiesz sarkazmu, ironii i nihilizmu, albo jesteś tak leniwy, że nie chciało Ci się przeczytać moich wypowiedzi. Lepiej nie marnuj czasu na myślenie idź kopać rowy
Andru, popieram ciebie w całej rozciągłości! Zwłaszcza ten pomysł ze szmalcem.To był JEGO pies,miał prawo zrobić z nim co chciał! Dlaczego wszyscy uważają że PIES to jest coś szczególnego? a świnia? a krowa? a owca? mniej warta? Powiedziane jest :czyńcie sobie ziemię poddaną. A więc wszystko,każde bydlę, jest po to by służyć dobru człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć go tymczasowo za przejście za zamknięte szlabany, za narażanie pasażerów pkp przez gwałtowne hamowanie, na miejscu musiano znaleźć smycz itd, no ludzie bez jaj. zamknąć gnoja i niech w areszcie go potraktują tak jak z jeńcami w iraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy nadają się tylko na szmalec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brązowy napisał:
Andru, popieram ciebie w całej rozciągłości! Zwłaszcza ten pomysł ze szmalcem.To był JEGO pies,miał prawo zrobić z nim co chciał! Dlaczego wszyscy uważają że PIES to jest coś szczególnego? a świnia? a krowa? a owca? mniej warta? Powiedziane jest :czyńcie sobie ziemię poddaną. A więc wszystko,każde bydlę, jest po to by służyć dobru człowieka!
nie od dziś wiadomo że człowiek to najgłupsze zwierze na ziemi. zwierzęta zabijają dla przeżycia. o wspomnianych przez ciebie krowach czy świniach jest tak samo, są one dla nas pokarmem. ale nie zabija się dla jaj. jeśli uczynię sobie kogoś "poddanym" bo mam bron i chcę go okraść jest ok? jeśli go zabiję tak o to też jest ok? nie pozbawia się żadnej istoty życia bez powodu. pies to nie stonka ziemniaczana tylko najlepszy przyjaciel człowieka. założe się że jakby ten pociąg rozpier*** tego pijaka to pies by siedział przy szczatkach i by czekał co też jego pan zrobi. http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1248982953_by_Beiron_500.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fred napisał:
nie od dziś wiadomo że człowiek to najgłupsze zwierze na ziemi. zwierzęta zabijają dla przeżycia. o wspomnianych przez ciebie krowach czy świniach jest tak samo, są one dla nas pokarmem. ale nie zabija się dla jaj. jeśli uczynię sobie kogoś "poddanym" bo mam bron i chcę go okraść jest ok? jeśli go zabiję tak o to też jest ok? nie pozbawia się żadnej istoty życia bez powodu. pies to nie stonka ziemniaczana tylko najlepszy przyjaciel człowieka. założe się że jakby ten pociąg rozpier*** tego pijaka to pies by siedział przy szczatkach i by czekał co też jego pan zrobi. http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1248982953_by_Beiron_500.jpg
Człowiek to "najgłupsze zwierzę na ziemi"? głupsze np od pająka? od larwy? od komara? Najgłupszy to chyba jesteś TY? "Zwierzęta zabijają dla przeżycia"? aleś głupi matoł niedokształcony, jak wszyscy wyborcy peło! Skąd tylu durniów na świecie? A nie słyszałeś matole że np wilk potrafi w ciągu 1 nocy zabić 15 owiec a zjeśc tylko 1 albo dwie? dla przeżycia? albo kuna w kurniku zabija 6 kur w nocy a zjada tylko jedną? a więc po co zabija więcej niż może zjeść? bo lubi zabijać! a więc nie pier...l mi że zwierzęta nie zabijają "dla jaj"! zabijają! zwierzęta to gorsi mordercy niż ludzie,i dlatego człowiek od zawsze z nimi walczył. Pies to "najlepszy przyjaciel człowieka"? chyba zdechnę ze śmiechu! pies ciebie "kocha" tylko dlatego że dajesz mu żryć! Spróbuj nie dać mu żryć - od razu cię pogryzie! A ten głupi pies poszedł z tym durniem na tory i zginął bo po prostu był głupi! jak to pies! Zero mózgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włożyłabym do piekarnika i patrzyła jak skóra się topi. co za świr!! psychopata!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
włożyłabym do piekarnika i patrzyła jak skóra się topi. co za świr!! psychopata!!
Tym co napisałaś poświadczasz że jesteś jeszcze większym bydlakiem niż ten wilk czy kuna! Nie daj Boże popaść w ręce takiego "humanisty" jak ty! Wilk to po prostu człowieka zje,a ty to byś człowieka smażyła okrutnie w jakimś piekarniku. Ohyda! Potwór w ludzkiej skórze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brązowy napisał:
Tym co napisałaś poświadczasz że jesteś jeszcze większym bydlakiem niż ten wilk czy kuna! Nie daj Boże popaść w ręce takiego "humanisty" jak ty! Wilk to po prostu człowieka zje,a ty to byś człowieka smażyła okrutnie w jakimś piekarniku. Ohyda! Potwór w ludzkiej skórze!
zgadzam się z tobą, nie chciałem pisać tak dosłownie jak ty, ale uważam, że pod tym artykułem zleciało się stato psychopatów i czubków z mordą pełną frazesów o dobru zwierząt o tym jaki to człowiek jest zły i podły i w ogóle najlepiej jakby ludzi nie było. To wrogowie ludzkości, wariaci gotowi mordować i torturować w imię wielkich ideałów i wyższego dobra. Szczerze radzę uważać na to towarzystwo. Życie się dzieje a w świecie zwierząt nie ma miejsca na moralność jest tylko siła i energia, tego psa z torów to szkoda bo podobno jego truchło zutylizowano, a ja bym tyle smalcu wytopił z niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
zgadzam się z tobą, nie chciałem pisać tak dosłownie jak ty, ale uważam, że pod tym artykułem zleciało się stato psychopatów i czubków z mordą pełną frazesów o dobru zwierząt o tym jaki to człowiek jest zły i podły i w ogóle najlepiej jakby ludzi nie było. To wrogowie ludzkości, wariaci gotowi mordować i torturować w imię wielkich ideałów i wyższego dobra. Szczerze radzę uważać na to towarzystwo. Życie się dzieje a w świecie zwierząt nie ma miejsca na moralność jest tylko siła i energia, tego psa z torów to szkoda bo podobno jego truchło zutylizowano, a ja bym tyle smalcu wytopił z niego
Zgadzam się z tobom ruwniesz.ale mała poprawka: nie smalec lecz SZMALEC!tak u nasz na podlasiu muwiom! SZMALEC! a wiadomo że najlepszy szmalec jest z psa!Ja to na ten przykład hoduję 15 psów i je kolejno przetapiam właśnie na szmalec. Palce lizać!A jak u ciebie,andru? lubisz szmalec z psa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe brązowy, zryty masz łeb, nie da się ukryc;) ...czy za takie coś też dacie 10 ms kary?? a może uniewinnienie, bo pies nie był na smyczy?? Polska kur*wa, Polska!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
hehe brązowy, zryty masz łeb, nie da się ukryc;) ...czy za takie coś też dacie 10 ms kary?? a może uniewinnienie, bo pies nie był na smyczy?? Polska kur*wa, Polska!!
za to ty masz suchą dziurę he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
za to ty masz suchą dziurę he he he
daj spokój... co Ty piszesz?-nie na temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
daj spokój... co Ty piszesz?-nie na temat!
Sorry wiem, że nie w temacie, ale pomyślałem, że może kogoś to zainteresuje, że biedna kasia ma susze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
daj spokój... co Ty piszesz?-nie na temat!
Sorry wiem, że nie w temacie, ale pomyślałem, że może kogoś to zainteresuje, że biedna kasia ma susze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andru napisał:
Sorry wiem, że nie w temacie, ale pomyślałem, że może kogoś to zainteresuje, że biedna kasia ma susze
Nie smuć się z tego powodu i pisz to co uważasz,ale rozbawiłeś mnie.Popatrz jaki piękny dzień i uśmiechnij się,a kasia niech się martwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** powinien byc pociagniety do odpowiedzialnosci.Co za głupi prokurator.Przeciez widac ze zrobił to z premedytacja.A jaki był szybki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...